La Payana Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Ontbijt

  • Huisdieren

Locatie

    La Payana Villa Tandil ligt op ongeveer 4 km van het Beeld van Don Quichot en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    Het Museo Histórico Fuerte Independencia is binnen circa 10 minuten met de auto gesitueerd. Binnen een straal van 550 meter vindt u ook familiegelegenheden zoals Parque Aereo de Aventura Tandil. Het vakantiehuis is op ongeveer 2 km van de Monte El Centinela gesitueerd.

    De gesitueerde in Tandil La Payana Villa beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche.

    Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van de villa. Don Fulgencio biedt Zuid-Amerikaanse gerechten en ligt op wandelafstand van ongeveer 20 minuten.

    Kameropties bij La Payana Villa Tandil

    De gesitueerde in Tandil La Payana Villa beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 5 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    La Payana Villa Tandil Hostel Bedden foto La Payana Villa Tandil Voorzieningen foto La Payana Villa Tandil In de buurt foto La Payana Villa Tandil Bedden foto La Payana Villa Tandil Bedden foto La Payana Villa Tandil Toiletten foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 5 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto La Payana Villa Tandil Buitenkant foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 5 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Payana Villa Tandil

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Payana Villa Tandil

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in La Payana Villa?
      Ja, in La Payana Villa is een kitchenette beschikbaar.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar het vakantiehuis?
      In het vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere de Blessed Sacrament Parish (3 km), de Paseo de los Españoles 3,1) en de Puente Colgante 2) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Payana Villa Tandil